logistiikkakeskus

RÄÄTÄLÖIDYT LOGISTIIKKAPALVELUT

YHTEYSTIEDOT

Ossi Ojanen

toimitusjohtaja

p. 050-3285800

ossi.ojanen@westlog.fi

Seija Aulanen

tuotantopäällikkö

p. 02-5334138

seija.aulanen@westlog.fi

Terminaalityönjohto:

Virpi Laine

Pakkaus- ja merkintätyöt

p.02-5334130

virpi.laine@westlog.fi

Heikki Laakso

Saapuva ja lähtevä tavara

p. 02-5334136

heikki.laakso@westlog.fi

Marko Sandelin

Saapuva ja lähtevä tavara

p. 044-7770685

marko.sandelin@westlog.fi

Joni Paju

logistikko

p. 040-5759501

joni.paju@westlog.fi

TENA Kotiinkuljetus / TENA Kauppa Asiakaspalvelu/Puhelintilaukset

p. 02-4379660

tenakauppa@westlog.fi

www.tena.fi

www.kotiinkuljetus.fi

www.tenakauppa.fi

Käyntiosoite:

Westlog Oy

Raisionkaari 50

21200 RAISIO

Y-tunnus: 23628482

 

Fill out my online form.

YHTEYSTIEDOT

MIKÄLI SINULLA ON KYSYTTÄVÄÄ, OTATHAN YHTEYTTÄ

TENA Kotiinkuljetus Reskontra

p. 02-4379648

reskontra@westlog.fi

 

Roche Diagnostics tilauspalvelu

p. 02-4379670

roche.tilaukset@westlog.fi

 

Roche Diagnostics Reskontra

p. 02-4379640

reskontra@westlog.fi

 

@ 2014 WESTLOG OY                                               Westlog Oy  Raisionkaari 50, 21200 RAISIO                                              Y-tunnus: 23628482

 

Kotisivujen hakukoneoptimointi ja -toteutus    Mainostoimisto Expy Oy, Turku

Kotisivujen suunnittelu ja graafinen toteutus Mainostoimisto Grand Art Oy, Turku